KONTAKT

KOUTECKÝ s.r.o
Družby 1413
419 01 Duchcov

Mobil: 774 026 712
E-mail: koutex@koutecky.cz

KLOK.TEX OPĚT POMÁHA

KLOK.TEX OPĚT POMÁHA

   

KLOK.TEX opět pomáhá ....

Když jsme byli požádání ředitelkou Klokánku Chabařovická, paní Bc. Veronikou Dudovou o pomoc při vybavení jídelních koutů v bytech Klokánku, neváhali jsme a ihned jsme pomohli. 

Dovezli jsme dvě nové jídelní sestavy v hodnotě 12 000,- Kč a přidali též pár hraček pro ty nejmenší. 

KLOK.TEX.cz pomáhá i díky Vám všem, kterým není osud dětí v Klokáncích lhostejný. 

Darováním oděvů, obuvi a hraček do našich kontejnerů KLOK.TEX nám pomáháte realizovat dětské sny. 

Děkujeme za zapojení do projektu. 

KLOK.TEX opět pomáhá ....

číst dále >>

Finanční podpora kbelského CoBydup

Finanční podpora kbelského CoBydup

Kulturní a rodinné centrum CoByDup ve spolupráci s MČ Praha 19 pořádá opětovně ,, Kbelský masopust ", na který jsme samozřejmě velice rádi přispěli finanční částkou 5 000,- Kč  Usmívající se

Děkujeme za možnost podporovat toto skvělé zařízení a též děkujeme městské části za možnost spolupracovat na charitativním projektu na podporu Fondu ohrožených dětí - Klokánek při umístěných kontejnerech na textil, obuv a hračky. 

Za celý tým společnosti KOUTECKÝ s.r.o. zdravíme !! Usmívající se

číst dále >>

PROJEKT KLOK.TEX

   

,, JEN SILNÉ POUTO DÁVÁ SMYSL.... " 

Velice rádi bychom poděkovali za příjemné setkání s předsedou Fondu ohrožených dětí - Klokánek, panem Janem Vaňkem DiS. společně s jednatelem firmy KOUTECKÝ s.r.o., panem Pavlem Kouteckým a koordinátorkou projektu KLOK.TEX, paní Nicole Nouir Křížkovou. 

Za celou společnost KOUTECKÝ s.r.o. bychom Vám popřáli krásné Vánoce a úspěšný rok 2019. 

Do nového roku máme spoustu plánů, které nám pomohou ještě více zvýšit materiální, ale také finanční podporu pro naše milé Klokánky. Usmívající se

Děkujeme. 

číst dále >>

finanční podpora Fondu ohrožených dětí za rok 2018

I díky Vaší pomoci jsme věnovali za uplynulý rok 2018 Fondu ohrožených dětí finanční podporu v nádherné částce 318 500,- Kč .

Děkujěme, že nám pomáháte neustále zvyšovat finanční, ale i materiální podporu pro naše milé Klokánky. Usmívající se

Za celou společnost KOUTECKÝ s.r.o. Vám přejeme krásné Vánoce a úspěšný rok 2019. 

číst dále >>

Vyšší Hrádek obdržel finanční dar

Vyšší Hrádek obdržel finanční dar

Finanční dar ve výši 33 000,- Kč posíláme do zařízení Vyšší Hrádek, poskytovateli sociálních služeb, ale také domovu pro osoby se zdravotním postižením, chráněnému bydlení a dennímu stacionáři, to vše pro osoby s mentálním postižením. 

I do Vyššího Hrádku zasíláme pozdrav a mnoho úspěchů v roce 2019. Usmívající se

číst dále >>

finanční dar pro Domov Ráček

finanční dar pro Domov Ráček


...nemá to háček, jsme domov RÁČEK

právě tímto heslem pomáhají zaměstatnaci z domova všem handicapovaným ( mentálně i telesně postižené mládeži a dospělým ) zpříjemnit a prožít plnohodnotný život. 

I naše společnost se již dlouhá léta snaží pomoci této skvělé organizaci a i nyní jsme zaslali Ráčkům finanční dar ve výši 12 000,- Kč, kterým si mohou zpříjemnit nastávající vánoční svátky. 

Všem Ráčkům přejeme krásné Vánoce a mnoho úspěchů v roce 2019. 

číst dále >>

finanční dar pro SOS Sluníčko Karlovy Vary

finanční dar pro SOS Sluníčko Karlovy Vary

 

Pololetí uteklo jako voda a my jsme opětovně podpořili finanční částkou 48 600,- Kč zařízení SOS Sluníčko v Doubí u Karlových Varů. 

Dětem i tetám ze zařízení přejeme krásný adventní čas a doufáme, že penízky pomohou alespoň malinko zpříjemnit vánoční svátky. Usmívající se

číst dále >>

slavnostní setkání sponzorů Fondu ohrožených dětí

slavnostní setkání sponzorů Fondu ohrožených dětí

V pondělí dne 19.listopadu 2018 proběhlo slavnostní setkání sponzorů Fondu ohrožených dětí v nádherných prostorách Grand hotelu Bohemia Praha, kde zároveň proběhlo spuštění online GALERIE PRO KLOKÁNEK - www.galerieproklokanek.cz

Společný večer nám umožnil setkání se zástupci Fondu ohrožených dětí, mladými umělci, ale i s dalšími sponzory, kteří se snaží pomoci dobré věci. 

Mnohokrát děkujeme za pozvání a budeme se těšit na další milé setkání. 

 

číst dále >>

Sponzorský dar pro základní školu a mateřskou školu lom

Sponzorský dar pro základní školu a mateřskou školu lom

 

Velice rádi jsme předali sponzorský dar Základní škole a Mateřské škole Lom v podobě hraček a sportovních potřeb, které určitě dětičky s nadšením využijí. 

Děkujeme, že nám pomáháte potěšit i tímto způsobem Usmívající se

číst dále >>

finanční podpora Fondu ohrožených dětí

finanční podpora Fondu ohrožených dětí

   

Velice rádi bychom poděkovali Fondu ohrožených dětí - Klokánek za realizaci smysluplné charitativní spolupráce na projektu KLOK.TEX, která nám umožňuje nejen materiálně, ale také finančně podporovat dětičky z FOD. 

Za období od 1.10.2017 - 15.4.2018 jsme se zařadili do první desítky největších finančních darů, které byly poskytnuty Fondu ohrožených dětí a to v částce 182 500,-Usmívající se

Mnohokrát děkujeme Fondu ohrožených dětí, ale také partnerům, kteří nám pomáhají neustále zvyšovat tuto krásnou finanční podporu. 

Pevně věříme, že částka za další kalendářní období bude ještě o něco vyšší....

číst dále >>

šek pro SOS Sluníčko v Karlových Varech

šek pro SOS Sluníčko v Karlových Varech

  

Pololetí uteklo jako voda a tak jsme opětovně se zástupkyní Magistrátu města Karlovy Vary paní Ing. Hanou Szmitkovou zavítaly do SOS Sluníčko v Doubí u Karlových Varů , kde byl do rukou paní ředitelky Lamperové předán šek pro děti z tohoto zařízení v úctyhodné částce

48 600,- Kč 

Velké díky patří také p. Ing. Szmitkové, která nám již dlouhodobě velice pomáhá a i díky její dobrosrdečnosti plynou tyto finance na dobrou věc. 

číst dále >>

den otevřených dveří v klokánku štěrboholy

den otevřených dveří v klokánku štěrboholy

   

Ve čtvrtek 17.5.2018 proběhl v Klokánku Štěrboholy Den otevřených dveří. 

Již po několikáte jsme se samozřejmě velice rádi zúčastnili této akce a mnohokrát děkujeme za pozvání. Odpoledne se neslo v duchu soutěží, tanečních vystoupení, opekání špěkáčků, ale také her, na kterých se zdárně podílel hasičský sbor. 

Děkujeme 

 

číst dále >>

Mezinárodní den země v žatci

Stejně tak, jako v uplynulých letech, i letos pořádal MěÚ v Žatci Den Země - tedy den plný soutěží a her zaměřených na ekologii a ochranu životního prostředí. Jsme si jisti, že propagační materiály s tematikou recyklace textilu děti uvítaly.

číst dále >>

Sponzorský dar pro azylový dům duchcov

Sponzorský dar pro azylový dům duchcov

Nejen finanční, ale i materiální prostředky jsou charitativním organizacím přínosné. 

A to především do zařízení, kde jsou nabízené služby náročné na údržbu a hygienu. Proto jsme rádi, že jsme mohli předat Azylovému domu v Duchcově 50 kg čistících hadrů k udržení pořádku. 

číst dále >>

10leté výročí našich kontejnerů

      

Dne 2.3.2018 jsme slavnostně oslavili 10leté výročí umístění našeho prvního kontejneru na textil v rámci projektu KOUTEX ve městě Duchcov.

Do budoucna se budeme snažit i nadále podporovat celou škálu charitativních organizací v čele s Fondem ohrožených dětí - Klokánek v projektech KOUTEX a KLOK.TEX. 

Za celou naši firmu bychom velice rádi poděkovali všem, kteří nám umožnili realizovat tuto spolupráci a doufáme, že za dalších 10 let si společně budeme moci připomenout naše další výročí. 

Děkujeme, že nám již celou řadu let pomáháte pomáhat....

číst dále >>

tombola pro ples DDM Sluníčko Duchcov

tombola pro ples DDM Sluníčko Duchcov

 

 

Tak jako v minulém roce darujeme DDM Sluníčko v Duchcově dárkové předměty do tomboly na již 21. PLES DDM, který se tentokrát ponese v duchu upírů. 

Přejeme všem účastníkům krásný zážitek. 

číst dále >>

Materiální pomoc pro Zvířecí azyl Sirius

Materiální pomoc pro Zvířecí azyl Sirius

 I v těchto tuhých mrazech se snažíme pomáhat opuštěným zvířatům.

Nyní naši pracovníci zavezli prošívané deky a peřiny do Zvířecího azylu Sirius V Záhoří u Písku a také do Záchytného kotce pro opuštěné a zatoulané psy v Milevsku. 

Doufejme, že alespoň malinko pomůžou v těchto chladných dnech. 

číst dále >>

společenský večer s FOD Klokánek

společenský večer s FOD Klokánek

   

Dne 1.prosince 2017 jsme byli pozváni na společenský večer do prostor Botelu Albatros při příležitosti poděkování významným sponzorům, kteří se finančně ale i materiálně připojili k záchraně Fondu ohrožených dětí v dobách největší krize.

Společnost KOUTECKÝ s.r.o. v rámci charitativního projektu KLOK.TEX a KOUTEX finančně podpořila Fond ohrožených dětí částkou 151 000,- Kč. I nadále se budeme snažit rozvíjet naší úspěšnou spolupráci, ať můžeme následující rok částku zase o něco zvýšit.

Děkovný certifikát od předsedy FOD Dis. Jana Vaňka převzala jednatelka společnosti KOUTECKÝ s.r.o. Ing. Pavlína Klementová. 

Mnohokrát Vám děkujeme za pozvání a příjemně strávený večer.

číst dále >>

finanční dar pro vyšší hrádek

finanční dar pro vyšší hrádek

Finanční dar ve výši 33 000,- Kč byl zaslán do zařízení Vyšší Hrádek,poskytovateli sociálních služeb, ale také domovu pro osoby se zdravotním postižením, chráněnému bydlení a dennímu stacionáři. To vše pro osoby s mentálním postižením.

Pevně věříme, že náš finanční dar pomůže ke zkvalitnění života všech obyvatel.

číst dále >>

domov ráček obdržel finanční dar

domov ráček obdržel finanční dar

...nemá to háček, jsme domov RÁČEK.

Právě toto motto provází každodenně zaměstnance i mentálně a tělesně postižené jedince z tohoto zařízení. 

Mládeži i dospělým Ráčkům jsme zaslali finanční dar 12 000,- Kč, který mohou využít k uspořádání výletů či ke koupi vybavení do terapeutické dílny. 

číst dále >>

Šek pro SOS Sluníčko

Šek pro SOS Sluníčko

  

Pololetí uteklo jako voda a tak jsme opětovně se zástupkyní Magistrátu města Karlovy Vary paní Ing. Hanou Szmitkovou zavítaly do SOS Sluníčko v Doubí u Karlových Varů , kde byl do rukou paní ředitelky Lamperové předán šek pro děti z tohoto zařízení, ale také drobné sladkosti k nadcházejícímu ,,Mikuláši".

Tentokrát bylo předáno krásných 49 200,- Kč.

Obyvatelům města a blízkého okolí patří naše velké díky. 

číst dále >>

Křest kalendáře hostivického klokánku

Křest kalendáře hostivického klokánku

    

Dne 22.11.2017 jsme byli pozváni na Staré purkrabství na Vyšehradě, kde proběhl křest kalendáře hostivického Klokánku pro rok 2018.

Na křtu se dražily originály fotografií z tvorby kalendáře a obrázky dětí z Klokánku. Dražbou se získalo úžasných 140 000,- Kč, které dále poputují na opravu střechy Klokánku v Hostivicích. 

Reportáž ze křtu, kterého se účastnilo i mnoho známých osobností jako je např. Patricie Solaříková, Veronika Arichteva, Daniela Šinkorová a další, zpracovala televize NOVA a můžete ji najít na http://www.klokanekhostivice.cz/

Děkujeme mnohokrát za pozvání a budeme se těšit na další příjemné akce :) 

číst dále >>

Pomáháme Azylu opuštěných zvířat v Libni

Pomáháme Azylu opuštěných zvířat v Libni

 

Další materiální podpora v podobě prošívaných dek putuje do spolku Azyl opuštěných zvířat v Libni, kde majitelky poskytují azyl opuštěným a týraným zvířatům ve svém domku v Praze - Libni. 

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat. 

číst dále >>

A další materiální podpora

A další materiální podpora

  

Je tu další měsíc a my jsme se opět vydali do spolku NADĚJE. Nyní jsme podpořili klienty Naděje v Mladé Boleslavi a Litoměřicích. 

Doufáme, že materiální podpora v podobě prošívaných přikrývek a peřin se v blížících se chladných dnech zahřeje nejednoho klienta. 

 

číst dále >>

Pomáháme nejen lidem, ale i zvířátkům

Pomáháme nejen lidem, ale i zvířátkům

Společně s Vámi se snažíme ze všech sil pomoci i zvířátkům v nouzi. Kapacita psích útulků je totiž na hraně a obsazeny jsou téměř všechny boxy. Opuštění pejskové trpělivě čekají na svůj nový domov. Lidé v útulku dělají co mohou, aby jim čekání zpříjemnili. Často přitom jejich síly a možnosti jen tak tak stačí na zajištění základních potřeb. 

Proto jsme se rozhodli i my pomoci a darovali jsme materiální podporu v podobě dek a peřin, které jim doufejme alespoň malinko zpříjemní chladné noci.

Útulek pro opuštěné psy Česká Lípa 

 

Psí útulek Lazec - Příbram 

 

Centrum pro zvířata v nouzi při Zoo Ústí nad Labem 

 

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat. 

číst dále >>

materiální dar pro Klokánek Štěrboholy

materiální dar pro Klokánek Štěrboholy

  

V průběhu minulého měsíce jsme navštívili Klokánek Štěrboholy a při té příležitosti jsme předali ,,klokánčím tetám,, požadované dětské spodní prádlo a ponožky. 

Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat. 

číst dále >>

materiální dar pro oblastní spolek ččk Karlovy vary

materiální dar pro oblastní spolek ččk Karlovy vary

  

Během uplynulého týdne doručili naši řidiči na žádost Oblastního spolku Českého červeného kříže v Karlových Varech dárek v podobě požadované pánské obuvi.

Odkládáním nepotřebného textilu do našich "zelených" kontejnerů ... s námi dáváte textilu druhou šanci... a my naoplátku díky Vám můžeme pomoci i takto. 

číst dále >>

Z Klokánku rovnou do SOS Sluníčko

Z Klokánku rovnou do SOS Sluníčko

Knížek není nikdy dost a proto nám naše skvělé ,,klokánčí,, tety z Klokánku Láskova darovaly již přečtené knížky a my jsme nelenili a rovnou jsme je poslali dále do SOS Sluníčka v Karlových Varech, kde budou jistě plnit dále svoji funkci.

Přejeme sluníčkům krásné počtení a mnohokrát děkujeme Klokánku Láskova Usmívající se

číst dále >>

den pro životní prostředí

     

Dne 12.09.2017 jsme byli pozváni od zástupců Magistrátu města Ústí nad Labem, se kterými dlouhodobě spolupracujeme v rámci projektu KOUTEX na Den pro životní prostředí v Projektu Zdravé město a MA 21. 

Velice rádi jsme se zúčastnili této akce, kde jsme se alespoň malinko snažili žákům mateřských a základních škol, ale také návštěvníkům akce představit jak třídit a recyklovat textil a informovat je, kde mohou najít naše zelené kontejnery. Nechyběly samozřejmě ani soutěže, hry a zábava, která byla vždy oceněna dárkovými předměty. Usmívající se

Děkujeme mnohokrát za pozvání na tuto krásnou akci a doufáme, že i příští rok se společně sejdeme. 

číst dále >>

materiální podpora naděje liberec a naděje jablonec nad nisou

materiální podpora naděje liberec a naděje jablonec nad nisou

 

Dne 17.8.2017 jsme materiálně podpořili klienty spolku NADĚJE Liberec a NADĚJE Jablonec nad Nisou, který napomáhá lidem v nouzi, starým, handicapovaným, ale také ohroženým rodinám a dětem.

Doufáme, že prošívané deky a peřiny v chladných dnech splní svoji funkci. 

číst dále >>

Den otevřených dveří v Klokánku Hostivice

Den otevřených dveří v Klokánku Hostivice

První červnový den jsme navštívili v hostivickém Klokánku Den otevřených dveří. Během odpoledne si děti vyzkoušely mnoho atrakcí na venkovním hřišti, podílely se na vystoupení pro návštěvníky, ale také předvedly krásné taneční vystoupení. Pro děti, návštěvy a dobrovolníky nechyběly dobroty od "klokánčích tet". Tento krásný den byl zakončen koncertem Sámera Issy, který dlouhodobě podporuje právě hostivický Klokánek.

     

číst dále >>

předání peněžního šeku pro sos sluníčko

předání peněžního šeku pro sos sluníčko

Pololetí uteklo jako voda a tak jsme se zástupkyní Magistrátu Města Karlovy Vary p. Ing. Hanou Szmitkovou zavítaly opětovně do SOS Sluníčko v Doubí u Karlových Varů, kde byl do rukou regionální ředitelky pro Karlovarský kraj Dagmar Roučkové a paní ředitelky Dominiky Lamperové předán šek pro děti z tohoto zařízení, ale také drobné sladkosti a dárkové předměty. 

Obyvatelům města a blízkého okolí patří naše velké díky. 

číst dále >>

den otevřených dětí v klokánku štěrboholy

den otevřených dětí v klokánku štěrboholy

Ve čtvrtek 25.5.2017 jsme navštívili Klokánek ve Štěrboholích při jejich Dni otevřených dveří. Den to byl velice vydařený, děti s tetami pro nás připravily bohaté občerstvení a krátké představení. Pro děti z Klokánku, ale i děti návštev byly připraveny různé atrakce a doprovodný program. 

      

číst dále >>

MEZINÁRODNÍ DEN ZEMĚ V ŽATCI

MEZINÁRODNÍ DEN ZEMĚ V ŽATCI

Stejně tak, jako v uplynulých letech, i letos pořádal MěÚ v Žatci Den Země - tedy den plný soutěží a her zaměřených na ekologii a ochranu životního prostředí. Jsme si jisti, že propagační materiály s tematikou recyklace textilu děti uvítaly.

číst dále >>

děti ze zš písnická opět sbíraly textil

děti ze zš písnická opět sbíraly textil

 

Stejně tak jako v upynulých letech byla Základní školou http://www.zspisnicka.cz/ pořádána sbírka textilu, obuvi či hraček při které bylo sebráno bezmála 600 kg ošacení. Výtěžek ze sbírky poputuje prostřednictvím naší společnosti FOD Klokánek.

Dětem a vedení Základní školy patří naše velké díky.

číst dále >>

Poděkování od sos dětské vesničky

Poděkování od sos dětské vesničky

 

Každé děkovné slovo za naši podporu potěší :) 

Proto jsme velice rádi, že můžeme finančně pomáhat tam, kde je to nejvíce potřeba.

číst dále >>

tombola pro ples ddm duchcov

tombola pro ples ddm duchcov

img_20170217_144359_hdr.jpg

 

Tak jako v roce uplynulém, darujeme DDM Sluníčko v Duchcově upomínkové předměty do tomboly.

Přejeme všem účastníkům krásný zážitek Usmívající se

číst dále >>

předání peněžního šeku sos sluníčku

předání peněžního šeku sos sluníčku

dscn0736.jpg

Na konci listopadu jsme s jednatelkou naší společnosti Ing. Pavlínou Klementovou a zástupkyní Magistrátu města Karlovy Vary ing. Hanou Szmitkovou navštívily SOS Sluníčko v Doubí u Karlových Varů, abychom předaly vedoucí paní Dominice Lamperové peněžní šek pro děti z toho zařízení. 

 

Dětem i tetám ze Sluníčka přejeme krásné Vánoce a spoustu překvapení pod stromečkemstromecek 

číst dále >>

materiální dar pro děti z teplického klokánku

materiální dar pro děti z teplického klokánku

img_20161121_093815.jpg

Děti z klokánku v Teplicích se mohou těšit na "sladké" usínání s Krtečkem, žirafou a jinými dětskými hrdiny na ložním prádle, které od nás obdržely. 

číst dále >>

Vyšší hrádek obdrží finanční dar

Vyšší hrádek obdrží finanční dar

Finanční dar ve výši 33 000,- Kč posíláme do zařízení Vyšší Hrádek, poskytovateli sociálních služeb, ale také domovu pro osoby se zdravotním postižením, chráněnému bydlení a dennímu stacionáři, to vše pro osoby s mentálním postižením. 

http://vyssihradek.cz/

 

Posláním Vyššího Hrádku, p.s.s. je PTÁT SE, NASLOUCHAT, MOTIVOVAT, MĚNIT A ZKVALITŇOVAT a proto věříme, že náš finanční dar pomůže ke zkvalitnění života všech obyvatel.

 darkovy-sek-vyssi-hradek.pdf

číst dále >>

křest kalendáře klokánku hostivice

Ve čtvrtek 3.11. proběhl na Vyšehradském purkrabství křest kalendáře Klokánku Hostivice pro rok 2017. 

Podvečer plný zpěvu, krásných fotografií, dobrot a pohody, kterou vytvářely známé osobnosti mezi kterými nechyběl ani "miláček" hostivických dětí Sámer Issa. Pořízené mluví samy za sebe :)

img_20161103_163930.jpg    img_20161103_163947.jpg    img_20161103_164027.jpg

číst dále >>

Domov Ráček obdrží finanční dar

Domov Ráček obdrží finanční dar

...nemá to háček, jsme domov RÁČEK

Toto motto provází každodenně zaměstnance i mentálně a tělesně postižené obyvatele domova.

Mládeži i dospělým Ráčkům posíláme finanční dar, který mohou využít například k uspořádání výletu či vybavení terapeutické dílny.

 

 

číst dále >>

děti z Sos sluníčko se mohou těšit na

děti z Sos sluníčko se mohou těšit na

sos-podekovani.pdf

Každé děkovné slovo za naši podporu potěší :) 

Proto jsme velice rádi, že můžeme finančně pomáhat tam, kde je to nejvíce potřeba.

Děti z SOS Sluníčka, ať už bráškové Michal a Ondra nebo jiné, od nás dostávají 48 000,- Kč.

Věříme, že si s nimi tety v tomto lehce "předvánočním" čase poradí... stromecek

číst dále >>

Finanční dar azylovému domu pro ženy a matky s dětmi

Finanční dar azylovému domu pro ženy a matky s dětmi

Maminky a jejich "ratolesti" z Azylového domu se mohou těšit z finančního daru, který jim byl poukázán tento týden.

Dětem i maminkám ze zařízení přejeme krásné dny plné pohody.

http://www.fchlovosice.cz/vyhledavani-v-adresari/?s=azylovy-dum-pro-zeny-a-matky-s-detmi#directory-detail

číst dále >>

materiální podpora azylovému domu duchcov

materiální podpora azylovému domu duchcov

Vzhledem ke skutečnosti, že uklízet se "musí" všude Usmívající se, oslovili nás zaměstnanci Azylového domu o dodání dalších kilogramů čistících hadrů.

Rádi jsme jejich požadavku vyhověli a dodali jsme 50 kg, které za pomůžou k čistotě na dalších pár dní, týdnů či měsíců.

http://www.charitamost.cz/vyhledavani-v-adresari/?s=azylovy-dum-duchcov#directory-detail

číst dále >>

sběr textilu v klokánku hostivice

sběr textilu v klokánku hostivice

Tak jako každé čtvrtletí, tak i toto druhé sbíraly děti a tety z Klokánku textil, a to velice úspěšně :)

V tomto pololetním období si vysbíraly krásné 4 000,- Kč.

Nám nezbývá než dětem popřát krásné léto plné radosti...

 

slunce-s-micem.gif

 

číst dále >>

Klokánek Láskova - odměna za sběr textilu

Klokánek Láskova - odměna za sběr textilu

Další čtvrtletí uběhlo jako voda a my jsme stejně tak, jako v obdobích předchozích odměnili finančně děti a tety z Klokánku za sběr textilu. Léto je v plném proudu, každá korunka jistě přijde "vhod"

číst dále >>

Sbírka pro Ukrajinu prostřednictvím kontejneru projektu KOUTEX

14-100x661.jpeg   181-1000x661.jpeg  

Kontejner na sběr textilu naší společnosti zapůjčený ke sbírce na pomoc lidem postiženým válečným konfliktem na Ukrajině se v areálu nemocnice v Teplicích „zabydlel“ na neuvěřitelných 9 měsíců.

 

Po celé období sloužil k odkládání ošacení, trvanlivých potravin, hygienických a školních potřeb, zdravotních pomůcek, ale také drobné elektroniky. Během tohoto období putovalo k těm, kteří během válečného konfliktu ztratili to „nejzákladnější“ několik tun humanitární pomoci. Největší radost měly přirozeně děti, kterým plyšová hračka vždy vykouzlí úsměv na rtuUsmívající se

 

číst dále >>

Klokánek hostivice - den otevřených dveří

Klokánek hostivice - den otevřených dveří

Poslední červnový den - symbolicky na ukončení školního roku byl v hostivickém Klokánku den otevřených dveří. Během odpoledne děti vyzkoušely opravené hřiště, zhlédly vystoupení a převedly pohádkové postavy v módní přehlídce. Pro děti, návštěvy a dobrovolníky nechyběly dobroty od "klokánčích tet".                                                                                                img_20160630_153825.jpg   img_20160630_153247.jpg   

číst dále >>

den otevřených dveří v klokánku štěrboholy 2016

den otevřených dveří v klokánku štěrboholy 2016

Minulý čtvrtek 19.5.2016 proběhl v Klokánku Den otevřených dveří.

Odpoledne bylo plné her, soutěží, zpěvu, dobrot a pohody, kterou vytvářely známé osobnosti. Nechyběly prohlídky bytů včetně vyčerpávajících odpovědí "Klokánčích tet" na zvídavé otázky nás všech.

Pár fotografií z akce jsme pro vás pořídili také :)                                                                          fod-2.jpg     img_20160519_143136     img_20160519_144652     img_20160519_142624-2.jpg

Nechyběla ani materiální podpora v podobě hygienických potřeb, kterých se "nikdy nedostává" a jsou potřeba každý den.

papir.jpg     toaletak.jpg

číst dále >>

Sponzorský dar azylovému domu v duchcově

Sponzorský dar azylovému domu v duchcově

Nejen finanční prostředky přijdou charitativním organizacím "vhod", ale také čistící hadry...

A to především do zařízení, kde jsou nabízené služby náročné na údržbu a hygienu. Proto jsme rádi, že 50 kg čistících hadrů pomůže k udržení pořádku.

 

http://www.charitamost.cz/vyhledavani-v-adresari/?s=azylovy-dum-duchcov#directory-detail

číst dále >>

hygienické potřeby pro klokánek v Janovicích

hygienické potřeby pro klokánek v Janovicích

Během dnešního dne doručí náš řidič do Klokánku v Janovicích dárek v podobě dennodenně požadovaných hygienických potřeb.

Odkládáním nepotřebného textilu do našich "zelených" kontejnerů ... s námi dáváte textilu druhou šanci... a my naoplátku díky Vám všem pomůžeme dětem.

číst dále >>

férová snídaně ve vyšším hrádku

férová snídaně ve vyšším hrádku

Tento týden jsme byli pozváni vedením Vyššího Hrádku, se kterým dlouhodobě spolupracujeme v rámci projektu KOUTEX na Snídani a navíc "férovou" s nejrůznějšími dobrotami od šikovných rukou. Rádi jsme se zúčastnili této akce v zařízení pro osoby se zdravotním postižením, navštívili jsme "stacík" a v něm osoby s mentálním postižením, cvičnou kuchyňku pro samostatné vaření a úžasnou zahradu k odpočinku.                                                                     img-20160519-wa0007.jpg        img-20160519-wa0003.jpg     

číst dále >>

dárkový šek SOS sluníčku

dárkový šek SOS sluníčku

Čas letí jak "bláznivý"...

Ani jsme se nenadáli a půl letošního roku máme skoro za sebou a děti léto plné zábavy a her před sebou. Z tohoto důvodu jsme se zástupkyní Magistrátu Města Karlovy Vary Ing. Hanou Szmitkovou zavítaly do SOS Sluníčko v Doubí u Karlových Varů, abychom do rukou paní ředitelky předaly peněžní šek ve výši 46. 350,- Kč

Dětem i tetám ze zařízení přejeme krásné nacházející letní dny.

číst dále >>

mezinárodní Den země v žatci

mezinárodní Den země v žatci

Stejně tak, jako v uplynulých letech, i letos pořádal MěÚ v Žatci Den Země - tedy den plný soutěží a her zaměřených na ekologii a ochranu životního prostředí. Jsme si jisti, že propagační materiály s tematikou recyklace textilu děti uvítaly.

číst dále >>

školní potřeby dětem z klokánků

školní potřeby dětem z klokánků

img-20160425-wa0000.jpg                                                                                                        Minulý týden jsme poprvé v letošním roce zavítali do "našich" dvou Klokánků, a to konkrétně do Klokánku ve Štěrboholích http://www.klokanek-sterboholy.cz/ a do Klokánku V Chodově na Láskově ulici http://www.klokanek-laskova.cz/                                                                            

 

 

číst dále >>

SOS dětské vesničky - tvoříme příběhy se sťastnými konci

SOS dětské vesničky - tvoříme příběhy se sťastnými konci

img_0001.pdf

Každé děkovné slovo potěší :) 

Proto jsme velice rádi, že můžeme finančně pomáhat tam, kde je to nejvíce potřeba a tvořit tak skutečné příběhy se šťastnými konci...

číst dále >>

Projekt CSR

Projekt CSR

Dne 5.3.2016 se v Kulturním domě v Postřelmově uskuteční projekt CSR "Hravý den" 

číst dále >>

ples DDM sluníčko

ples DDM sluníčko

Děti, rodiče a ostatní účastníci 19. plesu DDM Sluníčko Duchcov 

http://www.ddmduchcov.cz/index.html

se mohou těšit na tombolu ve které najdou některé z vyobrazených předmětů.

Všem účastníkům přejeme hezkou zábavu

číst dále >>

PF 2016

PF 2016

Příjemné prožití vánočních svátků a mnoho pracovních i osobních úspěchů v novém roce Vám přejí zaměstnanci společnosti KOUTECKÝ s.r.o.

pf2016.jpg

číst dále >>

finanční dar Slunci stochov

finanční dar Slunci stochov

http://www.slunce.info/index.php?option=com_content&view=article&id=586&Itemid=60

Dětěm ze speciální mateřské školy jsme, alespoň v to doufáme, udělali radost finančním příspěvkem na volnočasové aktivity.

K nadcházejícím svátkům a do nového roku jim a všem zaměstancům přejeme jen to nejlepší.

číst dále >>

Děti ze zš písnická opět sbíraly textil

Děti ze zš písnická opět sbíraly textil

Stejně tak jako v upynulém pololetí byla Základní školou http://www.zspisnicka.cz/ pořádána sbírka textilu, obuvi či hraček při které bylo sebráno bezmála 300 kg ošacení. Výtěžek ze sbírky poputuje prostřednictvím naší společnosti FOD Klokánek.

Dětem a vedení Základní školy patří naše velké díky.

číst dále >>

finanční příspěvek klokánku láskova

finanční příspěvek klokánku láskova

Během včerejšího dne jsme navštívili Klokánek Láskova na pražském Chodově, abychom paní ředitelce předali finanční příspěvek za spolupráci ve sběru textilu, tentokrát za druhé pololetí letošního roku.

Věříme, že korunky najdou cíl v podobě pěkného vánočního dárku či sladkostí (ovoce) na Mikuláše.

Dětem i zaměstnancům Klokánku přejeme krásné vánoční svátky.stromek-2.jpg

číst dále >>

Podpořte klokánky pomocí kampaně na slevomatu

Podpořte klokánky pomocí kampaně na slevomatu

Podpořte Klokánky – pomozte Fondu ohrožených dětí

Paní Valkusová vyjednala kampaň na SLEVOMATU, kde nám můžete finančně pomoc, nebo alespoň tento odkaz šířit na sociálních sítích či posílet e-maily, a tím podpořit Klokánky v získávání tolik potřebných peněz pro Fond ohrožených dětí.

Děkujeme a přejeme krásné dny.


číst dále >>

Rakovničtí ráčci dostali korunky

Rakovničtí ráčci dostali korunky

...nemá to háček, jsme domov RÁČEK

http://www.domovracek.cz/index.php?text=10

s tímto heslem pomáhají zaměstnanci domova všem handicapovaným (mentálně i tělesně postižené mládeži a dospělým) prožít plnohodnotný život.

Věříme, že naše finanční podpora přijde "vhod" například k pořádání nějakého rehabilitačního pobytu.

 

číst dále >>

peněžní šek pro sos sluníčko

peněžní šek pro sos sluníčko

slunicko.jpgverejna-sbirka.jpg

Pololetí uteklo jako voda a tak jsme se zástupkyní Magistrátu Města Karlovy Vary zavítaly opětovně do SOS Sluníčko v Doubí u Karlových Varů, kde byl do rukou ředitelky předán šek pro děti z tohoto zařízení, ale také drobné sladkosti k nadcházejícímu "Mikuláši".

A protože jsou korunky potřeba, stejně tak jako materiální podpora, Magistrát města stejně tak jako v roce minulém pořádá od 1.12.2015 veřejnou sbírku, která pomůže nejen SOS Sluníčku, ale i ostatním.

Obyvatelům města a blízkého okolí patří naše velké díky

číst dále >>

Finanční dar Vyššímu Hrádku

Finanční dar Vyššímu Hrádku

Vyšší Hrádek, poskytovatel sociálních služeb,  domov pro osoby se zdravotním postižením, chráněné bydlení a denní stacionář, to vše pro lidi s mentálním postižením.http://vyssihradek.cz/

 

číst dále >>

Nová spolupráce s klokánkem v Hostivici

Nová spolupráce s klokánkem v Hostivici

V průběhu letních prázdnin se do našeho projektu zapojil Fond ohrožených dětí Klokánek v Hostivici http://www.klokanekhostivice.cz/ a za pololetní spolupráci ve sběru textilu byl odměněn finančním příspěvkem ve výši 2.000,- Kč.

I my jsme byli dětmi odměněni, a to krásným obrázkem, který nám zdobí kancelář.

Moc dětem za jejich snahu děkujeme.

dsc_1200.jpg

číst dále >>

Sladkosti pro děti ze štěrboholského klokánku

Sladkosti pro děti ze štěrboholského klokánku

V minulém týdnu jsme opětovně navštívili Klokánek ve Štěrboholích, abychom dětem k nadcházejícímu Mikuláši nadělili nějakou tu "sladkost".

Věříme, že krabice plná sladkých dobrot potěší nejedno dětské srdce.

 

 

číst dále >>

už teď se děti mohou těšit na mikulášskou nadílku v os ččk teplice

už teď se děti mohou těšit na mikulášskou nadílku v os ččk teplice

Stejně tak, jako v uplynulých letech i tento rok se mohou děti z Teplic a nejbližšího okolí těšit na mikulášskou nadílku, kterou pro ně uspořádá místní Oblastní spolek Českého červeného kříže. Finanční příspěvek na různé druhy cukrovinek a ovoce už putoval do správných rukou a my věříme, že děti mezi sladkostmi nenaleznou ani kousíček uhlí. 

číst dále >>

Finanční podpora oblastnímu spolku ččk Mělník

Finanční podpora oblastnímu spolku ččk Mělník

 

V průběhu měsíce října byly po městě rozmístěny více jak dvě desítky kontejnerů na sběr textilu. Každý kontejner je zpoplatněn finanční částkou, která bude převedena prostřednictvím města Mělník na účet Fondu humanity ČČK.

Oblastní spolek tak může v pravidelných intervalech využívat získané finanční prostředky v humanitární oblasti (např. v pátrací službě), kterou zajišťují.

 

číst dále >>

Náš projekt pomáhá i na Ukrajině

Náš projekt pomáhá i na Ukrajině

Ve spolupráci s Kaplanem Nemocnice Teplice, o.z. a dobrovolníky z Krajské zdravotní, a.s. jsme počátkem října instalovali do areálu Nemocnice v Teplicích kontejner na sběr textilu. Kontejner bude tentokráte sloužit nejen k odkládání ošacení, ale také trvanlivých potravin, hygienických potřeb, školních a zdravotních pomůcek, ale také drobné elektroniky. To vše pro oběti válečného konfliktu na Ukrajině.

 

 

číst dále >>

nejen lidským bytostem pomáháme....

nejen lidským bytostem pomáháme....

Nejen lidské bytosti, ale také životní prostředí potřebuje naši pomocnou ruku. Proto jsme se rozhodli pomoci finančně MČ Praha Satalice v rámci projektu "Podpora výsadby zeleně, údržby parků a dětských hřišť" s nákupem dřevin do živého plotu.

číst dále >>

upomínkové předměty pro děti

upomínkové předměty pro děti

Město Rotava uspořádalo na začátku tohoto měsíce pro své občany a hlavně jejich děti oblíbený "Pohádkový les". V cíli stezky, která vedla lesem a děti zde plnily úkoly pohádkových postav, dostávaly diplomy a upomínkové předměty. Některé z nich jsme jim na pořádanou akci posílali také.

Věříme, že byla úspěšná a všichni účastnici se výborně bavili Usmívající se

číst dále >>

cukrovinky dětem

 

 

Stejně tak, jako v uplynulém roce, i letos od nás dostanou děti, které se zúčastní akce Ahoj léto po pirátsku krabici plnou cukrovinek.

Věříme, že si děti, rodiče i pořádající tuto akci užijí a že jim něco sladkého na zub přijde "vhod".

číst dále >>

Výzva k zapojení do našeho projektu

Výzva k zapojení do našeho projektu

Vyzýváme základní školy, mateřské školy, kolektivy zaměstnanců či skupiny přátel....

Máte-li zájem podpořit Fond ohrožených dětí, který zřizuje a provozuje zařízení pro okamžitou pomoc KLOKÁNKY, udělejte si místo ve skříni....

 

číst dále >>

příspěvek na ldt Ččk teplice

příspěvek na ldt Ččk teplice

v průběhu minulého týdne jsme navštívili ČČK v Teplicích http://www.cckteplice.cz/, abychom poskytli příspěvek na Letní tábor ČČK 2015 pro děti ve věku 6 - 15 let. Věříme, že se dětem na táboře bude líbit...

číst dále >>

Dům kněžny emmy zve k výročí svého založení

Dům kněžny emmy zve k výročí svého založení

Dům kněžny Emmy v Neratovicích slaví 14. výročí svého založení  

Jsme rádi, že můžeme pomáhat.

http://www.demmy.cz/index.php?id=835

 

 

číst dále >>

Vyšší hrádek

Vyšší hrádek

http://vyssihradek.cz/

...tedy domov pro osoby se zdravotním postižením, chráněné bydlení a denní stacionář - to vše pro lidi s mentálním postižením

číst dále >>

Výzva

Výzva

Vyzýváme základní školy, mateřské školy, kolektivy zaměstnanců či skupiny přátel....

číst dále >>

Klokánek ve štěrboholích byl odměněn

Klokánek ve štěrboholích byl odměněn

http://www.klokanek-sterboholy.cz/

I Klokánek ve Štěrboholích pravidelně navštěvujeme, abychom je odměnili za jejich spolupráci ve sběru textilu a finančně odměnili jejich snahu.

číst dále >>

Finanční odměna FOD Klokánek láskova

Finanční odměna FOD Klokánek láskova

V uplynulém týdnu jsme navštívili Klokánek na Chodově http://www.klokanek-laskova.cz/ , abychom odměnili děti a "klokánčí" tety za pololetní spolupráci ve sběru textilu. Věříme, že finanční odměna ve výši 2 000,- Kč přijde vhod Usmívající se - však se dětem blíží jejich svátek.

číst dále >>

Sbírka Základní školy písnická pro FOD klokánek v Praze

zs-pisnicka 

Základní škola Písnická v Praze 12 http://www.zspisnicka.cz/ uspořádala sbírku ošacení a obuvi, při které děti odevzdaly celkem 395 kg. Výtěžek ze sbírky se rozhodly prostřednictvím naší společnosti věnovat FOD Klokánek.

číst dále >>

květnová návštěva klokánku v Teplicích

dsc_0349 

V uplynulém týdnu jsme s krásným bezmála letním počasím zavítali do teplického Klokánku.

číst dále >>

další peněžní šek pro sos sluníčko

další peněžní šek pro sos sluníčko

Dsc_0355

Během včerejšího odpoledne jsme se zástupkyní Magistrátu Města Karlovy Vary zavítaly do SOS Sluníčko v Doubí u Karlových Varů. 

číst dále >>

Zhodnocení roku 2014

Vážení spoluobčané, zaměstnanci spolupracujících organizací, měst a obcí,

dovolte, abychom se začátkem nového roku zhodnotili vzájemné snažení v recyklaci textilu, obuvi a hraček za rok uplynulý, ve kterém bylo do našich „zelených“ kontejnerů vloženo více než 2000 tun nepotřebného textilu, který by za běžných okolností skončil na skládce...

číst dále >>

vánoční přání

Krásné Vánoční svátky

pf

číst dále >>

Senioři v neratovicích budou mít nové vybavení

Věříme, že jsme v předvánočním čase potěšili i seniory z Domu kněžny Emmy v Neratovicích, kteří od nás získali finanční prostředky na nové vybavení.

http://www.demmy.cz/

 

číst dále >>

peněžní šek pro sos sluníčko

peněžní šek pro sos sluníčko

Ve středu 10. prosince proběhla na Magistrátu v Karlových Varech tisková konference při které byl za letošní spolupráci v oblasti sběru textilu, obuvi či hraček mezi naší firmou a městem předán peněžní šek pro SOS Sluníčko v Doubí u Karlových Varů. Dle sdělení paní Dominiky Lamperové půjdou peněžní prostředky na přímé potřeby dětí {#emotions_dlg.yes}.

číst dále >>

letos již více než 10 tun materiální pomoci !!!

letos již více než 10 tun materiální pomoci !!!

V rámci projektu KOUTEX bylo v letošním roce rozděleno již více než 10 tun materiální pomoci.

Při spolupráci s námi podporovanými českými charitativními organizacemi, mezi kterými nechybí azylové a pečovatelské domy, pomoc matkám s dětmi, SOS dětské vesničky, Fond ohrožených dětí Klokánek a jiné bylo předáno ošacení, obuv a lůžkoviny.

Textil pomáhá celoročně lidem ze sociálně slabých skupin, ohroženým dětem a lidem bez domova, proto velké děkuji patří občanům všech spolupracujících měst a obcí za dosavadní úspěšnou spolupráci.

číst dále >>

den otevřených dveří v KLokánku štěrboholy

den otevřených dveří v KLokánku štěrboholy

Ve středu 23.10. jsme navštívili Klokánek ve Štěrboholích při jejich Dni otevřených dveří. Den to byl velice vydařený, děti s tetami pro nás připravily občerstvení a krátké představení. Pro děti z Klokánku, ale i děti návštěv byly připraveny různé atrakce.

https://www.facebook.com/KlokanekSterboholy?ref=ts&fref=ts#!/media/set/?set=a.349517795222309.1073741855.172837402890350&type=1

číst dále >>

Podzimní návštěva Klokánku teplice

Podzimní návštěva Klokánku teplice

Během pondělního dne jsme navštívili Klokánek v Teplicích, abychom předali pro děti v Klokánku Dubí, Ústí nad Labem a Teplice tolik požadované ložní prádlo.

číst dále >>

Poděkování dětí z Kyabirwa

Poděkování dětí z Kyabirwa

Přidáváme pár fotek ze školy, ve které jsme pomáhali budovat studnu... Věříme, že fotografie zahřejí u srdce Smějící se

číst dále >>

Podpora Kulturního a rodinného centra

Podpora Kulturního a rodinného centra

Do "skupinky" podporovaných organizací nám přibylo kulturní a rodinné centrum CoByDup a jsme velice rádi {#emotions_dlg.yes}

číst dále >>

Druhé SOS Sluníčko

Druhé SOS Sluníčko

Milí přátelé, dárci a příznivci Sdružení SOS dětských vesniček,

rádi bychom se s Vámi podělili o radostnou zprávu, kterou je otevření již druhého SOS Sluníčka v Karlových Varech.

číst dále >>

Chomutovský Klokánek

Chomutovský Klokánek

V pondělí jsme navštívili Klokánek v Chomutově, abychom odměnili děti a "klokánčí tety" za pololetní spolupráci ve sběru textilu {#emotions_dlg.yes}. Věříme, že finanční odměna za uplynulé období bude motivací do dnů příštích...

číst dále >>

Nové kontejnery v Lomu

Také město Lom přistavilo další kontejnery, aby měli občané naši službu "na dosah ruky"

http://www.mesto-lom.cz/e_download.php?file=data/editor/151cs_37.pdf&original=Lomska+radnice+06-14.pdf

číst dále >>

Stavba studny v Ugandě

Stavba studny v Ugandě

V rámci společenské odpovědnosti pomáháme nejen českým charitativním organizacím, ale i dětem na „černém kontinentu“, kterým jsme společným přičiněním Vás všech pomohli k vybudování vlastní studny, a to konkrétně základní škole v Ugandě (Kyabirwa Primary School).

....a tady je několik fotografií z počátečních prací ;) víme, že jsme udělali nejen dětem, rodinným příslušníkům, ale i učitelům obrovskou radost.

 

číst dále >>

Více než 8 tun materiální pomoci….

Děkujeme občanům všech spolupracujících měst a obcí za dosavadní spolupráci, při které jsme námi podporovaným českým charitativním organizacím v loňském roce předali více než 8 tun textilu a obuvi. Nutno ještě podotknout, že poptávka po materiální podpoře má vzrůstající tendenci.

číst dále >>

Jarní návštěva Klokánku Štěrboholy

V uplynulém týdnu jsme navštívili Klokánek Štěrboholy, abychom odměnili "klokánčí tety" a děti za vzájemnou spolupráci {#emotions_dlg.yes}. Kromě podpory finanční nechyběly ani sladkosti a drobné dárečky.

číst dále >>

návštěva FOD Klokánek Štěrboholy

návštěva FOD Klokánek Štěrboholy

Během včerejšího dne jsme navštívili Klokánek Štěrboholy, abychom odměnili děti a "tety" za lednovou spolupráci {#emotions_dlg.yes}. Kromě podpory finanční nechyběla ani podpora materiální, kterou bylo tolik požadované ložní prádlo.

číst dále >>

návštěva v sos sluníčko

návštěva v sos sluníčko

Poprvé od "vánoční sbírky" jsme se zástupkyní Magistrátu města Karlovy Vary ing. Hanou Szmitkovou navštívily společně SOS Sluníčko v Doubí u K. Varů, abychom dětem symbolicky předaly její výtěžek ve výši 7 500,-Kč. Ředitelka zařízení paní Dominika Lamperová nás provedla po areálu, abychom měly představu v jakém prostředí děti tráví svůj veškerý čas. Pro děti nechyběly drobné dárečky ani materiální podpora :)           

číst dále >>

litoměřický i žatecký klokánek se mohou těšit na výtěžek ze sbírky

litoměřický i žatecký klokánek se mohou těšit na výtěžek ze sbírky

Děti z litoměřického i žateckého Klokánku se mohou v příštím týdnu těšit na výtěžek z ukončených sbírek. Všem vám, kteří jste společně s námi pomáhali patří velké díky.

číst dále >>

Sbírka pro teplický Klokánek byla ukončena

Sbírka textilu, obuvi a hraček, která probíhala v Teplicích na Benešově náměstí byla již ukončena. Z výtěžku se budou moci těšit děti v nejbližších dnech. 

Děkujeme všem, kteří s námi pomáhali :)

číst dále >>

Také litoměřický Klokánek má své sbírkové kontejnery

Také litoměřický Klokánek má své sbírkové kontejnery

Ve spolupráci s městem Litoměřice byly umístěny u obchodního domu Albert na ulici M. Majerové 3 nové kontejnery. Občané litoměřicka tak mají možnost pomoci dětem z Klokánku, a to odevzdáním nepotřebného šatstva, obuvi či hraček. Každý odevzdaný kilogram bude zhodnocen částkou 5 Kč, které budou určeny dětem právě z tohoto zařízení. Věříme, že společně pomůžeme dobré věci.

číst dále >>

Sbírka pro žatecký Klokánek

Sbírka pro žatecký Klokánek

Od dnešního dne jsou ve spolupráci s městem Žatec u Kauflandu na Kadaňské ulici umístěny kontejnery sloužící k mimořádnému sběru textilu, obuvi a hraček na podporu místního Fondu ohrožených dětí Klokánek. Sbírka, při níž Klokánek obdrží za každý sebraný kilogram 5 Kč bude trvat až do 31.ledna. Pomozte společně s námi naplnit dětské sny.

číst dále >>

Sbírka pro Fond ohrožených dětí Klokánek zahájena

Sbírka pro Fond ohrožených dětí Klokánek zahájena

Dnes byly v Teplicích na Benešově náměstí postaveny ve spolupráci s Magistrátem města kontejnery ke sbírce pro děti z Klokánků. Tepličtí a lidé z blízkého okolí mají možnost odložit nepotřebné ošacení, obuv a také hračky a pomoci tak dětem z tohoto zařízení. Za každý kilogram poputuje k dětem 5 korunek na splnění "tajných přání".

číst dále >>

Poděkování občanům města K. Vary a okolí

Rádi bychom poděkovali všem obyvatelům města a nejbližšího okolí, kteří odevzdáním nepotřebného ošacení, obuvi a hraček podpořili SOS Sluníčko v Doubí. Ve sbírce, která probíhala od 30. listopadu 2013 do 6. ledna 2014 u obchodního centra Varyáda bylo sebráno celkem 1 500 kg. Výtěžek ze sbírky ve výši 7 500,- Kč bude předán ředitelce zařízení za přítomnosti zástupců z Magistrátu Karlovy Vary a firmy KOUTECKÝ s.r.o. v příštím týdnu.

 

číst dále >>

Poděkování

Poděkování

Děkujeme všem, kteří odevzdáním nepotřebného šatstva, domácího textilu, obuvi a hraček podpořili Konto bariéry. Ve sbírce, která probíhala u partnerských obchodů Globus (K. Vary, Chomutov a Trmice) bylo sebráno celkem 995 kg a Kontu bariéry poukázána částka ve výši 5.000,- Kč.

Ještě jednou velké díky za podporu všem zúčastněným Usmívající se

číst dále >>

Kontu bariéry lze pomoci i odevzdáním nepotřebného textilu

Společnost Koutecký, s.r.o. oslovila Konto BARIÉRY s nabídkou podpory prostřednictvím projektu Koutex – ekologická recyklace textilního odpadu.

číst dále >>

Rozšíření v rámci projektu KOUTEX

Sběrné kontejnery na textil

Od roku 2008 mají občané města Litvínova jako jedni z prvních v Ústeckém kraji možnost odkládat použitý a nepotřebný textil do sběrného kontejneru na textil.

Ve městě je umístěno od 01. 12. 2013 již celkem 9 sběrných nádob.....

číst dále >>

I konto bariéry má již přistaveny své kontejnery

I konto bariéry má již přistaveny své kontejnery

Kontejnery ke sbírce pro Konto bariéry byly přistaveny u tří Globusů :)

číst dále >>

Přistavení kontejnerů ke sbírce pro SOS Sluníčko v Doubí :)

Přistavení kontejnerů ke sbírce pro SOS Sluníčko v Doubí :)

Ve čtvrtečních odpoledních hodinách byly přistaveny kontejnery ke sbírce pro SOS Sluníčko v Doubí. A proto, odevzdejte nepotřebné ošacení a pomozte s námi "dobré věci"

číst dále >>

Sbírka pro sos sluníčko

Sbírka pro sos sluníčko

Udělejte si místo ve skříni a podpořte s námi dobrou věc!

číst dále >>

Zbavte se nepotřebného textilu a podpořte tak konto bariéry

Společnost KOUTECKÝ, s.r.o. oslovila Konto BARIÉRY s nabídkou podpory prostřednictvím projektu Koutex – ekologická recyklace textilního odpadu. 

číst dále >>

Sbírka pro Konto bariéry

Sbírka pro Konto bariéry

Od 30. listopadu letošního roku budou mít obyvatelé měst Ústí nad Labem, Chomutov, Karlovy Vary a zákazníci obchodního řetězce Globus možnost odevzdávat po dobu 14 dní ošacení, bytový textil, obuv a hračky do předem připravených kontejnerů. Výtěžek ze sbírky pomůže našim handicapovaným občanům v integraci.

" udělejte si místo v šatníku pro dobrou věc ! "

číst dále >>

Co vhazovat do kontejneru na textil?

Jesenický občasník

Co vhazovat do kontejneru na textil?
Město Jesenice se připojilo k obcím a městům, ve kterých občané již několik let třídí
kromě plastu, skla a papíru také textil.

číst dále >>

Jaké jsou problémy s tříděním textilu?

Kadanští řeší problémy se správným tříděním odpadu... {#emotions_dlg.yes}

číst dále >>

U Máchova jezera se také třídí

Obyvatelé od Máchova jezera mají také již svůj "zelený" kontejner na textil.

číst dále >>

Novostrašecký měsíčník

Textil ze Strašecí se používá pro charitu i k recyklaci.

číst dále >>

Sběrné kontejnery na textil a obuv

Obyvatelé Nového Boru a okolí třídí papír, sklo, plast a nově také textil.

číst dále >>

Textilní odpad

TEXTILNÍ ODPAD
Od 26. 5. 2012 mají občané města Rudná možnost odkládat
použitý a nepotřebný textil do kontejneru, který je umístěn
ve sběrném místě v Obchodní ulici. Provoz i samotné kontejnery
zajišťuje firma Koutecký s. r. o., která se zabývá sběrem
a následným využitím textilního odpadu.

číst dále >>

Unhošťské listy

UNHOŠŤSKÉ LISTY

Kontejner na textil a obuv
Městský úřad v Unhošti informuje, že u stanoviště kontejnerů
na tříděný odpad u hasičské zbrojnice v ul. K. Čapka byl
ve spolupráci s firmou KOUTECKÝ s.r.o. umístěn kontejner
na použitý nebo nepotřebný textil a obuv.
Více o tomto projektu najdete na www.koutex.cz.

číst dále >>

Loketské listy informují

Loketské listy

Upozorňujeme občany města Loket
na nově umístěnou sběrnou nádobu na
nepotřebný textil, obuv a plyšové hračky
- kontejner je umístěný u autobusové
zastávky v Nádražní ulici (proti samoobsluze
potravin). 

číst dále >>

Koncem května budou rozmístěny tři zelené kontejnery

I v Králově Dvoře chrání sběrem textilu životní prostředí.

číst dále >>

Kontejnery na sběrový textil

Obyvatelé města Sokolov mají své "zelené" kontejnery.

číst dále >>

Průvodce správným tříděním odpadů

Novorolští správně třídí odpad Usmívající se

číst dále >>

Také se občas divíte, kolik se Vám do skříně vejde oblečení?

Obyvatelé Mostu a okolí vědí jak naložit s vyřazeným ošacením, tedy využít našich sběrných boxů na textil a obuv.

číst dále >>

sběrný kontejner na textil

 Litvínovští občané třídí další komoditu, kterou je právě textil.

číst dále >>

oblastní charita česká kamenice

Českokamenická charita chrání životní prostředí a pomáhá potřebným.

číst dále >>

Co do popelnice nepatří radí Ekologické centrum

Obyvatelům města Kralupy nad Vltavou pomáhá s osvětou ochrany životního prostředí Ekologické centrum.

číst dále >>

Informace o projektu KOUTEX

Libochovičtí zlepšují stav v oblasti tříděného odpadu {#emotions_dlg.jokingly}

číst dále >>

Město třídí textilní odpad

Občané města Slaný třídí textilní odpad.

číst dále >>

Nové popelnice míří na Teplice :-)

I lázeňské město Teplice má již své kontejnery Usmívající se

číst dále >>

Obyvatelé mohou třídit i textil

Klášterečtí občané třídí textil.

číst dále >>

Co víme nebo nevíme o odpadech...?

Město Duchcov se jako jedno z prvních měst zapojilo do našeho projektu již na počátku roku 2008.

číst dále >>

Farní charita

Ve spolupráci s Farní charitou v Neratovicích pomáháme potřebným.

číst dále >>

Nepotřebný textil patří do speciálních kontejnerů

Město Jirkov se zapojilo do našeho projektu a rozmístilo kontejnery na sběr textilu.

číst dále >>

Nádoby na odkládání textilu

Město Cheb pomáhá potřebným a životnímu prostředí.

číst dále >>

odpadové hospodářství

Město Stochov zefektivňuje třídění odpadu.

číst dále >>

Další kontejner na odkládání textilu a obuvi

Město Chlumec bude třídit ještě více.. {#emotions_dlg.yes}

číst dále >>

JIž druhý kontejner na textil a obuv

Město Jílové u Děčína vybudovalo další nové stání pro náš zelený kontejner.

číst dále >>